Hakkımızda

Hakkımızda 

Ankara Şahin nakliyat sektörün genel sıkıntılarını eleyerek yepyeni bir sistem oluşturma misyonu ile bu sektöre katma değer sağlayan bir marka haline gelmiştir.

Geçen 23 yıl içerisinde, ev ve ofis taşımacılığı sektöründe “kalite ve güven” sözcüklerinin karşılığı olarak anılmaya başlanmıştır.

 

Özverili hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeme ilkeleri ile Şahin Kargo, İlklere imza atmaya tutkun bir markadır.Kişiye özel tek kullanımlık ve hijyen sağlayan kolileme sisteminden, yağmurlu havalarda kurulan tente sistemine; kıyafetlerinizin kırışmaması için portatif gardroptan, mutfak setleriniz için gazete kağıdı yerine beyaz ve hijyenik kağıt uygulamasına; katlı kıyafetlerin taşınması için sadece size özel tek kullanımlık poşete kadar geniş bir yelpazede müşteri odaklı fikirlerle kalitesini ortaya koyan Şahin Kargo, bu özellikleri ile kısa zaman içerisinde sektör standartlarını belirleyen kurum haline gelmiştir.

 

Sizi yeni yuvanıza ya da ofisinize ulaştırırken, biz Şahin Kargo olarak “en iyiye” doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz.