Ankara Dursunbey Arası Nakliyat

Ankara Dursunbey Arası Evden Eve Nakliyat Hizmet Kalitesi

Bünyemiz de vazife yapan Ankara Dursunbey Şehirlerarası Nakliyat mobilya monyaj elemanları yardımıyla nakil sürecin de sorun yaşanması engellenmektedir.İlk olarak söz mevzusu elemanlarımız tüm ahşap malzemelerinin sökümünü gerçekleştirmektedir. Daha snra sökülen parçalar naylonlar ile ambalajlanmaktadır. Ayrıca mobilya parçalarının çizilip zarar görmemesi için yükleme ve boşaltma işlemleri dikkatli bir halde gerçekleştirilmektedir.

Ankara Dursunbey Arası sigortalı taşıma mobilya montaj elemanı ve nakliye hizmeti 1 iş günü içerisin de verilmektedir. Şirketimiz evden eve taşımacılık, parça yük taşıma, şehirlerarası ev taşımacılığı gibi hizmetler de sunmaktadır. Ankara Balıkesir Dursunbey Arası Asansörlü Nakliyat bünyesinde kamyon, panelvan, asansör benzer biçimde farklı araç modelleri yer verilmiştir. Tüm eşyalar tek sefer de Ankara veya yurdun diğer illerine nakil edilmektedir. Ankara Dursunbey Arası Taşıma, taşıma ve depolama hizmetleri sigortalı bir şekilde verildiği için müşterilerimizin maddi kayıplar ile karşı karşıya gelme riski bulunmamaktadır.

Ankara Dursunbey Arası Nakliyat Ambarı

Ankara Şahin Kargo ve montaj elemanı desteği sunan firmamız aynı süre da temizlik hizmeti de vermektedir. Kısaca firmamız ile anlaşan müşterilerimiz anahter teslim bir taşıma hizmeti almaktadır. Balıkesir Dursunbey Ankara Şehirlerarası Nakliye ekipleri dairelerin temizliğini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arkasından montaj ekiplerimiz sökme, takma şeklinde işlemleri gerçekleştirmektedir. Ankara mobilya montaj elemanı ve nakliye hizmeti dizgesel bir şekilde verilmektedir. Tüm işlemler sırayla yapılmaktadır. Taşıma, montaj ve temizlik esnasında eşyaların bozulma olma riski mümkün değildir. Yataklar, bazalar, kabin ve koltuk takımlarının montajı özel ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Ankara Dursunbey Nakliyat Ambarı firmamız sayesinde taşıma esnasında müşterilerimiz aslabir sorun ve maddi zarar ile karşılaşmamaktadır.

Mobilyaların montajı, eşyaların nakliyesi ve temizlik işlemleri tek bir ücret üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu üç hizmeti de aynı anda almak isteyen müşterilerimize özel indirimler yapılmaktadır. Ankara Dursunbey Arası Ev Taşıyan Nakliyeciler mobilya montaj elemanı ve nakliye hizmeti fiyatları daireden daireye nazaran değişmektedir.

Hizmetlerimiz

 

Balıkesir Ankara Dursunbey Arası Nakliye Ambarı 

Ankara Dursunbey Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat 

Balıkesir Dursunbey’den Ankaraya Evden Eve Nakliyat  

Balıkesir Ankara Dursunbey Parça Taşıma 

Dursunbey Parsiyel Taşıma 

Dursunbey Ambar Nakliyesi

 

iletişim ;

Şehit Cemallettin Cad. 153/A

Siteler Ankara 

Yetkili : Selçuk Dündar 

Tel : 0312 348 17 17 

Gsm: 0543 365 07 40 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir