Ankara Havran Arası Nakliyat

Ankara Havran Arası Ambar Nakliyesi Ev Eşyası Taşıma Şirketi

Firmamız Ankara Havran Şehirlerarası Nakliyat, iş yeri taşımacılık, depo taşımacılık gibi konularda hizmet sunmaktayız. Deneyimli ve deneyimli dinamik personel kadromuzla beraber bedava dağıttığı ekspertiz, ambalajlama ve paketleme ve taşımacılık konularında hizmet sunmaktayız.

Pek çok insanın taşınırken en çok sıkıntı çektiği konulardan birisi eşyaların toparlanması, taşınma işlemi sırasında zarar görmeyecek şekilde paketlenmesidir. Ankara Havran Ambar Nakliyesi  şirketi olarak eşyalarınızı türlerine göre paketliyor ve kırılmayacak şekilde ambalajlıyoruz. Nakliyat işlemi yapılacak eşyaları paketlenmesi hem zarar görmesini önlemek açısından hem de yeni evinizde eşyaların yerleştirilmesinin kolay olması bakımından oldukça önemlidir. Kırılacak mutfak eşyalarının özel plastik darbeye karşı dayanıklı kutularda paketlenmesi gerekir. Ev tekstili ürünlerinin buruşmaması, kirlenmemesi için ise özel hurçlara koyularak paketlenmesi gerekiyor. Halı, perde nevresim takımları gibi ev tekstili ürünlerinizi paketlerken özel su geçirmez ekipmanlar kullanmaktayız. Böylece kirlenme ve buruşma riski önlenmiş olur. Beyaz eşyaların taşınması sırasında dikkat edilmesi gerekli olan hususlar vardır. Taşıma talimatlarına çok dikkat edilmesi, beyaz eşya taşımacılıkı için özel olarak tasarlanmış keçe battaniyeler kullnılmaktadır. Firmamız Ankara Havran Arası sigortalı taşıma tarafından gerçekleştirilmekte olan ambalajlama ve paketleme himetlerinin bütününde üst düzey kalitede malzemeler kullanılmakta ve eşyalarınızın zarar görmemesi için her çeşit önlem alınmaktadır. Paketleme hizmet paketlerimizden birini satın almanız durumunda eşyalarının de montaj ve montajlarının tamamı Ankara Balıkesir Havran Arası Asansörlü Nakliyat  firmamıza ait olup bu konu içim ekstara bir ücret sizden talep edilmeyecektir.

Ankara Havran Arası Nakliyat Ambarı

Ankara Haran Arası Taşıma  Evden eve taşımacılık ve iş yeri taşımacılık hizmeti talep etmeniz durumunda fiyat belirlemesi yapabilmek için gerçekleştirmiş olduğumuz ekspertiz hizmeti bütünüyle bedava dağıttığıdir.

Gerçekleştirmekte olduğumuz  taşımacılık hizmetlerinin tamamı anlaşmalı olduğumuz sigorta firmaları tarafından sigortalanmış olup, faaliyetlerimiz sırasında eşyalarınızın bir zarara uğraması durumunda zararınızın tamamı sigorta şirketimiz tarafından giderilmektedir. Ankara Havran Nakliyat Ambarı  şirketinı tercih etmeniz durumunda eşyalarınızı tam manası ile güvene almış olursunuz.

Firmamız Balıkesir Havran Ankara Şehirlerarası Nakliye geniş araç filosuyla taşıma faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Taşınacak eşya büyüklüğü, ağırlığı ve çokluğuna göre firmamız araçlarından biri size tahsis edilmekte ve taşıma hizmeti sunulmaktadır. Şöforlerimizin tamamı uzun yol konusunda deneyimlidir. Şahin kargo taşımacılık hizmetlerimiz sırasında tekerli yük asansörleri kullanmaktayız.

Hizmetlerimiz

 

Balıkesir Ankara Havran Arası Nakliye Ambarı 

Ankara Havran Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat 

Balıkesir Havran’den Ankaraya Evden Eve Nakliyat  

 Ankara Havran Parça Taşıma 

Havran Parsiyel Taşıma 

Havran Ambar Nakliyesi

 

iletişim ;

Şehit Cemallettin Cad. 153/A

Siteler Ankara 

Yetkili : Selçuk Dündar 

Tel : 0312 348 17 17 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir